V mosteckém Rokáči Vinohrady vystoupí TOROID

Pátek 9. března 2018 bude patřit v mosteckém Rokáči Vinohrady hardrocku. Vystoupí pražská kapela TOROID s vynikajícím kytaristou Rudou Rožďalovským, známým z kapel jako Arakain, Pražský výběr, PSP, Orient a dalších.

I další členové kapely patří ke špičkám české rockové scény:
Tony Seman, singer, vocal, guitar (Spektrum, Stop, My, TEP14, Megafon, Tycho, Naše játra)
Karel Zita, bass, vocals (Projekt 76, Velká Praha, Houpací kůň)
Jarda Milner, drums (Stress-Meteor, Therapie, Bohouš, Blues Rock City)

Kapela Toroid vychází z vlastní tvorby. To však tvoří polovinu repertoáru, druhou jsou osvědčené covery od kapel Deep Purple, Black Sabbath atd. a od českých kapel, zejména Jiřího Schelingera. Takže je možno poslouchat i tancovat. Členové jsou letitými muzikanty a účinkovali nebo stále účinkují i v jiných kapelách.

Událost na Facebooku.

Rokáč, založený v roce 1995, je nejstarším, dosud fungujícím, hudebním klubem v Mostě. Od loňského března s novým názvem Rokáč Vinohrady, s novým interiérem a novým provozovatelem, kterým je Mostecký hudební spolek. Hlavním posláním spolku je podpora regionálních hudebníků, interpretů a tvůrců různých hudebních žánrů. Spolek organizuje setkávání hudebníků, které slouží jak ke vzájemnému poznávání a inspiraci, tak i k individuálním prezentacím a společným hudebním produkcím. Členy spolku jsou hudební nadšenci, kteří klub provozují po práci, jako svého koníčka. Z toho důvodu je klub otevřený pouze v pátek večer, příležitostně v sobotu.

Zaslal: Mostecký hudební spolek

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *