VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERT V ÚSTÍ NAD LABEM

Vánoční benefiční koncert se uskuteční v sobotu 19. prosince 2015 v ústeckém podniku Zlatopramen Sport Pub Irská. Vystoupí folk akustické duo Adam Kopřiva a Miloslav Ivan, sólo Jiří Imlauf z kapely Houpací koně, rock popová kapela TopSpoT a metal rocková kapela Nerrea. Moderuje Václav Formánek.

Zveřejnil(a) TopSpoT dne 9. prosinec 2015

„Pro koho budeme letos vybírat? Nadace Rozum a cit nám vytipovala dvě pěstounské rodiny. Rodinu Ježových a rodinu Šebkových.

Rodina Ježových…tedy spíše paní Ježová, samoživitelka má v pěstounské péči čtyři děti. Dvojčata Alžbětku a Ladislava 10,5 roku, dále Václava 9 let a Bohdanku 7 let. Opravuje domek a splácet hypotéku bude ještě pět let. Moc by potřebovala pomoci s rekonstrukcí dětského pokoje.

Rodina Šebkových má v pěstounské péči synovce paní Šebkové Vojtíška. Vojtíšek se narodil s kombinovanou vadou zraku a sluchu, dalším problémem je vrozený Pes Equinovarus. Vojtíšek nosil od narození sádřičky, nyní přešel na „přezkáče“ a tím má zpomalený vývoj pohybového ústrojí. Rodina by potřebovala pomoci se zaplacením kurzů plavání pro malého Vojtu.

Co říkáte, pomůžeme? Celkově bychom potřebovali vybrat 20 000 Kč, ale i zlomek této částky bude velkou pomocí. Opět se k nám přidává celá redakce programu ČT sport. Tak doufám, že to stejně jako v minulém roce dokážeme a díky nám všem se dobrá věc povede!“ Převzato z události na FB

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *