Víkend s hudebními lahůdkami v mosteckém Rokáči Vinohrady

V pátek 7. prosince 2018 od 21:00 zahraje v mosteckém klubu Rokáč Vinohrady místní pseudo-funk-antipopové sdružení elitních umělců Ovečky&Ostatní a pražská funk-rocková kapela Adventures

Ovečky&Ostatní je formace vzniklá pod taktovkou pana Petra Paneše. Takovou bandu jen tak nikdo nikde nenajde. To nejde popsat. TO MUSÍTE ZAŽÍT!

Zahrají:
pan Petr Paneš – lídr, šoumen, zpěvák
Plagna – kytarový univerMág
Mu – lamač paliček a penetrátor blan bubnů
Zvíře – superbass
Pepa The – sekundární šestistruňák
Román s černobílými klapkami – tlačítkový guru
Román s klapkami na povrchu plechové roury – neustálý vítaný host a pán a vládce vzdechů

Jako host vystoupí pražská funk-rocková parta Adventures: Václav Hoskovec – kytara, zpěv, Matěj Beneš – basová kytara, Jakub Berry Beran – bicí, Ondřej Málek – klávesy

Událost na Facebooku.


V sobotu 8. prosince od 20:00 hostí Rokáč Vinohrady vánoční besídku dvou čerstvých hudebních projektů – SIDEWAYS a HAMBAEROS.

SIDEWAYS
Zpěv Sandra Kovalíková, cajon Martin Janovský, kytara Jakub Staněk a trochu dovádí se smyčkami. Hrají covery světově známých songů, které svlékají podle jejich představ. Je to povedená trojka, která se ničeho nebojí a vrhá se do toho po hlavě od Michaela Jacksona přes Bruna Marse, Glorii Estefan, Pink až po Beyonce.

HAMBAEROS
Inovativní čtveřice hudebních přátel. Předělávky známých písní do zcela nových exotických aranží, instrumentálně zpracovaných pianem, basou a bubny v čele s osobitou zpěvačkou. Hambaeros jsou hambatí a to přenášejí i do své tvorby. Není nic, co by nebylo možné. S úctou k jazzu, funku, latině i rytmům zcela nevídaným se na vás těšíme! Wasser (piano), Kyti (zpěv) Fabio (bicí) a Petra (basa)

Událost na Facebooku.

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *