Víkend v mosteckém Rokáči: V pátek křest desky, v sobotu akustická fúze

Mostecký hudební spolek zve tento víkend hned na dvě koncertní akce. V pátek 11. května 2018 pokřtí v mosteckém klubu Rokáč Vinohrady svou novou desku kapela Kola dokola, kterým se o support postará kapela Not Perfect. V sobotu 12.5. pak na stejném místě vystoupí mostecká kapela ZDARR a její hosté. 

V pátek 11. května v mosteckém Rokáči Vinohrady pokřtíme album „Oknem ven“ bílinské kapely KOLA DOKOLA. Spolu s nimi vystoupí pražská kapela NOT PERFECT. 

Kola Dokola, křest EP Oknem ven

Ačkoli kořeny KOLA DOKOLA sahají až do roku 1994, vzniká současná podoba kapely v prosinci 2013, kdy se Ervín (kytara a zpěv) a Petr Rosenkranzovi (baskytara a vokály) a Jirka „Chochol“ Chocholoušek (bicí) domlouvají, že bez vlastní muziky a vlastní kapely je ten svět na prd. V říjnu 2015 se kapela na den a půl zavírá do mosteckého studia Ponte Records, kde za dozoru Romana Dobreva nahrává EP, které následně dostává název Čert pouští draka. Během léta a podzimu 2017 se kapela opět na pár dní stěhuje do téhož studia a opět za technické podpory Romana Dobreva nahrává EP. To dostává název Oknem ven a na světě je 15. 4. 2018.

Pražská kapela NOT PERFECT vznikla začátkem roku 2012 jako takový sranda projekt, ve kterém si zahrají skladby jejich oblíbených interpretů a zároveň budou živě prezentovat vycházející album coverů jejich zpěvačky Daniely Langrové. Původně kapela nebrala hraní příliš vážně, ale díky kladným ohlasům začali pracovat na vlastních věcech, které můžete slyšet na jejich koncertech.

Událost na Facebooku.

ZDARR + hosté

V sobotu 12. května nás v mosteckém Rokáči Vinohrady čeká ZDARR. Styl, který kapela hraje, si sama pojmenovala „otevřená akustická fúze“. Někteří tento styl označují jako „moderní šanson“, ale dá se zasunout i do škatulky „world music“ či „alternativa“. Dva členové ZDARRu působili v mostecké formaci Laura a její tygři. Kapela často koncertuje a svým energickým a netradičním přístupem obohacuje spektrum domácí scény. Začínáme ve 21 hodin.

Událost na Facebooku.

Tiskovou zprávu zaslal: Mostecký hudební spolek

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *