Víkend v mosteckém Rokáči Vinohrady – koncert i fonotéka

Mostecký hudební spolek připravil na nadcházející víkend v mosteckém klubu Rokáč Vinohrady dvě hudební akce: Na pátek 21. února 2020 koncert kapel WAN MEN SONK, FULLTIME a DEEPKA a na sobotu 22. února SONDY DO ROCKOVÉ HISTORIE z fonotéky Vlasty Pilaře.

Pátek 21. února, 21:00
Litvínovská kapela WAN MEN SONK hraje od roku 2005. V repertoáru má především vlastní autorské skladby v převážně funk-rock-popovém stylu, ale hraje i převzaté skladby od např. Alanis Morissette, Seal, DNCE, Prince, Michael Jacksona atd. ve vlastních úpravách. Kristýna Pištěková – zpěv, Pavel Eisenhammer – zpěv, kytary, Milan Svítek – basa, Jarda Drápala – bicí, Filip Šašek – klávesy

Podbořanská parta FULL TIME hraje vlastní tvorbu a vzhledem k průměrnému věku kapely, zapadají do hudební kategorie ,“Old Rock“. Kapela byla první, která hrála ve znovuotevřeném Rokáči Vinohrady před třemi lety. Vlastík Kouba – basová kytara a zpěv, Milan Štefánik – kytara, zpěv, Pavel Kolář – klávesy, vokály, Pavel Rychtárech – kytara, vokály, Václav Bláha – bicí.

Blues-rocková DEEPKA z Vroutku působí na hudební scéně od roku 2015. Tomáš Hvězda – zpěv a kytara,  Roman Bodi – zpěv, Jiří Wachtl – bicí a zpěv, Dušan Marek – basová kytara, Petr Milek – kytara.

Událost na Facebooku.

Sobota 22. února, 21:00
SONDY DO ROCKOVÉ HISTORIE z fonotéky Vlasty Pilaře. Zakládající člen Mosteckého hudebního spolku, malíř a hudební fajnšmekr Vlasta Pilař vybírá skvosty nejen rockové historie ze své rozsáhlé fonotéky. Rocková klasika, artrock, hudební rarity, metalové okénko, hudební kvízy o ceny.

Událost na Facebooku.

Tisková zpráva Mosteckého hudebního spolku

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *