Víkend v mosteckém Rokáči Vinohrady: punk i jazz

Mostecký hudební spolek zve do klubu Rokáč Vinohrady na víkendové koncerty. V pátek 8. listopadu 2019 vystoupí v rámci Kluboffky Tour 2019 kapely Totální nasazení a Vision Days, které doplní jako host Dilemma in cinema. V sobotu 9.11. se tamtéž představí Martin Rufer Quartet.

Totální nasazení, Vision Days – Kluboffky TOUR – Most

Česká punk-rocková legenda TOTÁLNÍ NASAZENÍ se po roce opět vrací do Mostu. V pátek 8.11. od 21 hodin vystoupí v mosteckém Rokáči Vinohrady, spolu s VISION DAYS a DILEMMA IN CINEMA.

KLUBOFFKY TOUR 2019
Totální nasazení, které v příštím roce oslaví třicet let na česko-slovenské hudební scéně vyráží na druhou část svého turné k aktuálnímu albu KAZOO OR DIE! (CD/LP). Po úspěšném jarním turné po kulturních domech zavítá kapela tento podzim do komornějších prostor česko, moravsko, slezsko, slovenských klubů. Na KLUBOFFKY TOUR 2019 si Totáči pozvali jako hlavního hosta kapelu VISION DAYS. V mosteckém Rokáči Vinohrady je doplní žánrově a personálně spříznění slánští DILEMMA IN CINEMA. Totální nasazení si navíc pro své fanoušky připravilo i několik překvapení, která bude v průběhu podzimu postupně zveřejňovat.

Line up:
1. DILEMMA IN CINEMA
2. VISION DAYS
3. TOTÁLNÍ NASAZENÍ

Jazzový Večer v Rokáči Vinohrady

V sobotu 9.11. v Rokáči Vinohrady přivítáme mladého pianistu Martina Rufera a jeho kamarády. Ano, po devíti měsících od debutového vystoupení se do Rokáče Vinohrady vrací MARTIN RUFER QUARTET. Formace se zaměřuje na jazzovou improvizaci, prokládá ji však staršími i novějšími žánrovými standardy. Pánové se ovšem nebojí potykat si s latinou nebo funky. Můžete se tedy těšit na jedinečný hudební zážitek.

Martin Rufer (Ondřej Ruml, BB Zdenka Tölga) – piano
Jirka Vodrážka (North BB, BB Zdenka Tölga) – kytara
Daniel Bleha – saxofon
Marek Cicko (Šofar) – bicí

 

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *