Vítrholc, Sklad by Walda a Radek Fridrich v děčínském Baru Bodenbach

Vítrholc, Sklad by Walda a Radek Fridrich v Děčíně. V sobotu 13. dubna 2019 se v podniku Bar Bodenbach uskuteční ojedinělý a originální večer s nádechem poezie, ovšem i psychedelie, art folku, rocku, undergroundu a elektronické hudby. Bude mnoho prostoru se zamyslet, zasmát se a pobavit a hlavně zažít v Děčíně vůni avantgardy.

Na domácí půdě a pevný v kramflecích se představí jediný čtoucí autor tohoto večera a to nikdo jiný, nežli Radek Fridrich (oceněný cenou magnesia Litera za rok 2012). Originální slova a k tomu nekompromisní přednes utemuje domácí půdu sudetského kraje.

Původem rodák, který jako plavák odplul v koši ku matičce Praze se zjeví coby kytarový mág a průvodce podivnými světy světel a stínů. Písně muže, kterého lze jen těžko nazvat písničkář. Snad výstižnější je pekelný krysař s kytarou místo flétny. Sklad by Walda, představí i část nového repertoáru.

A z druhého konce republiky z jedinečného Brna k Nám zavítají poetičtí, elektro-úderníci se svojí jednoznačnou, undergroundovou hudbou a pichlavým textem. Tato legenda se po letech vrací na půdu Děčína a s chutí zaduje a ukáže severu, zač je toho Vítrholc. Rozhodně půjde o silný zážitek.

Přijďte, vstupné DOBROVOLNÉ!

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *