Vložte Kočku představí v jabloneckém klubu Na Rampě novou desku

Kapela Vložte kočku představí v sobotu 23. září 2017 v jabloneckém klubu Na Rampě svou novou desku.

Jedna z nejzajímavějších a nejosobitějších českých kapel s novou deskou Klub Bublinka. Mix rapu, rocku a elektroniky.

Kapela vznikla roku 2008, kde jinde než v Matičce stověžaté. Od té doby odehrála nespočet koncertů po celé republice.

Jejich debutové album TáTa z roku 2012 bylo nominováno na cenu Anděl v kategorii elektronická hudba, o rok později jejich druhé album SEAT toto ocenění získalo. Stejné album bylo oceněno i cenou Vinyla v kategorii deska roku. Album vyšlo na USB flashdiscích.

V lednu 2017 k devátému výročí vydala Kočka nový klip / mini film / manifest: „Otevřený dopis bohu“, který je natočen v okolí hudebního domova, studia v Libušíně. Jedná se o mini film s cca 60 aktéry, včetně režiséra Miroslava Krobota, herce Radomila Uhlíře nebo Štěpána Smetáčka. Klip režírovali a produkovali sami členové kapely.

Letos kapela vydává nové album, svou čtvrtou řadovou desku. Skladby z nové desky jste mohli slyšet naživo na několika letních festivalech, včetně Colours of Ostrava. Novou desku kapela pokřtí 22. 9. A hned druhý den zahrají u nás v Jablonci.

Vložte kočku vytvořili hudbu ke čtyřem divadelním představením (Turista, Krásná z Roissy, O Ohlédnutí, Nosorožec) a jednomu krátkému filmu (Vše za 39). Hudba z EP Toxoplazmo si našla cestu do dokumentárního snímku L.H.

Skupina dále například vytvořila hudbu k němému filmu Deník ztracené.

Událost na Facebooku.

Převzato z webu klubu

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *