Září 2017 v Café Max v Ústí nad Labem

Do finále se nezadržitelně řítí nejen školní prázdniny, ale i programové prázdniny Café Max. V září si určitě nenechte ujít zvláště:

1) V pátek 1. 9. večírek BOOGIE NIGHT, který poprvé do Ústí přivezou pražští DJs Cashmeer & Skywalker. Těšit se můžete na spoustu známých i raritních nahrávek, všechny na poctivých černých plackách.

2) V sobotu 9. 9. se Café Max jako obvykle připojí k festivalu BAREVNÁ PLANETA. Otevřeno budeme mít od 16:00. O 19:00 venku na ulici vystoupí ústecko-teplická LA BANDA SOUND SYSTÉM, která kombinuje dýdžejing s hrou na živé nástroje, a to v rytmu jazzu, latiny, reggae a afra. Od 21:00 pak uvnitř Maxu zahraje legendární DJ BALTAZAR (Maradona Jazz), který umí udělat z obyčejného večírku nezapomenutelný mejdan.

3) Ve čtvrtek 14. 9. vás rovněž čeká první kino sezóny: Jan Civín tentokrát bude promítat skandinávskou komedii VYDRŽET SE ŽENOU.

4) V pátek 15. 9. si nenechte ujít oblíbenou MASÁŽ CHODIDEL NEBÝVALÉ BRIZANCE DJ PAVLA EM.

5) Ve středu 20. 9. se uskuteční první přednáška sezóny: o Bitcoinech a jiných virtuálních měnách se dozvíte od JOSEFA JELAČIČE.

6) Chybět nebude ani pravidelný MAX KVÍZ (st 27. 9.) a sety DJ FUNKENSTEINA (pá 8. a 22. 9.) a KIM YOUNG SU (pá 29. 9.). 

Na podzim 2017 dále chystáme: 1) v pátek 24. listopadu už třetí ročník CAFÉ MAX NA LODI (V RYTMU SWINGU), na kterém tentokrát vystoupí pražské swingující HOT SISTERS a DJ FUNKENSTEIN se saxofonistou RICH.FD, opět na lodi CARGO GALLERY. 2) v pátek 27. října party s hvězdou německé funkové scény DJ JAYL FUNKEM (v rámci Dnů české a německé kultury). Ale nejen to. Čeká vás toho opravdu hodně. Nechte se překvapit a hlavně: zachovejte nám přízeň!

Převzato z FB stránky klubu

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *