Září 2017 v Hudebním klubu Ponorka Litvínov

Hudební klub Ponorka Litvínov má za sebou povedené léto, během kterého se také intenzivně pracovalo na programu pro následující týdny a měsíce. Pojďme si prohlédnout akce, které v litvínovském podzemním klubu proběhnou během září 2017.

Hned na začátku nás v pátek 1. září čeká rozloučení z létem a otevření podzimní sezóny akcí One Foot Skanking„Reggae / dub / jungle večírek“ na kterém se jako hlavní host představí Mic-Key Dreadalist Urban Robot. Těšit se také můžete na Djs z Imperial SouljahsYoung Selektazz a samozřejmě pořádajících Saigon Project.
Událost: One Foot Skanking w/ Mic-Key Dreadalist

O týden později, tedy v pátek 8. září, přijde na řadu další z řady techno parties v režii residentních dýdžejů klubu. Dj Fidlushek a Dj Mirus na první podzimní a speciální party Technologic pozvali samozřejmě speciálního hosta. Tím je Dj Pavel Krejdl.
Událost: Technologic Special..with Dj Pavel Krejdl

Sobota 9. září bude v Ponorce patřit kytarové muzice. Zahrát přijedou mělničtí The Oxx„totální divočina a naděje české scény. Živelný a drzý punk rock…“ Ze Znojma pak hned dvě kapely. Psychocandy a Thrashsurf. První mají rádi syrový zvuk kytar a škatulku indie, ti druzí pak „hc-punk-rock-thrash nářez“.
Událost: The Oxx, Psychocandy, Thrashsurf v Ponorce

Týden na to, tedy v sobotu 16. září, zve do Ponorky projekt Koncerty na severu a jeho podporovatelé, kteří na akci oslaví narozeniny. Vystoupí slánská punk-rocková kapela Dilemma In Cinema a nová teplická street-punková kapela Bad Boys. O afterparty se postará Dj Assix z Gummo Sound Crew a těšit se můžete i na občerstvení z vegegrilu.
Událost: Narozeniny Žaka a Michala v Ponorce

Do programu litvínovského podzemního klubu patří také drum’n’bass parties. V pátek 22. září se uskuteční akce Break The System„Kapitánského kormidla se během posledního letního dne chopí Yuri. Zbytek akce doplní lokální support – jmenovitě mostecká posádka NightrofixJimmy Cocaine a Spiritual a domácí litvínovští PushCuba Libre a Dombee Finch.“
Událost: Break The System w/ Yuri

Balkan Party s mezinárodní kapelou Mr. Loco usídlenou v Praze se v Ponorce uskuteční v pátek 29. září„Horkokrevná kapela originálním způsobem kombinuje balkánksý folklór okořeněný prvky latiny, reggae, ska i hip hopu.“
Událost: Balkan Party: Mr. Loco v Ponorce

Právo na změny v programu si vyhrazujeme. Pro aktuální informace sledujte především náš profil na Facebooku nebo naše webové stránky na adrese www.ponorka-litvinov.cz, případně profil na Bandzone.cz na adrese: www.bandzone.cz/klub/ponorkalitvinov

Klub je otevřen každý čtvrtek od 16:00 a v pátek a v sobotu od 18:00.

Za případné sdílení a další šíření děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu.

Hudební klub Ponorka Litvínov

Převzato z webu klubu Ponorka.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *