Zephyra & Eternal Lies & Fleshsoul v litvínovské Ponorce

Prvním koncertem, který se v nové sezóně v Hudebním klubu Ponorka Litvínov, bude v sobotu 17. září 2016 vystoupení hned dvou švédských a jedné české kapely (původně ohlášená kapela Eldoradio svou účast zrušila).

Švédské death metalové kapely ZephyraEternal Lies jedou společně September Tour 2016 a jednu ze zastávek zvolili také v litvínovském podzemním klubu. Line-up tohoto koncertního večera doplní a jako „lokální“ support se představí ještě pražská metalová kapela Fleshsoul.

Zephyra je čtyřčlenná kapela ze švédského města Borås. Žánrově metalová kapela fungující od roku 2011, která má kořeny v thrash a death metalu a doprovází ji svým výrazným vokálem zpěvačka Åsa Netterbrant. Na turné  Zephyra propaguje svou letošní desku As The World Collapses.

Eternal Lies je kapela z dalšího švédského města Varberg. Pětičlenná death metalová kapela byla založena v roce 1998 a která se letos dala dohromady po dvanácti letech v původní sestavě.

Line-up této akce doplní pražská metalová kapela Fleshsoul. Říkají, že hrají metal, ale najdete tam asi i špetku grindu a hardcore. Navíc jejich frontman není nikdo jiný než Punkac Federico a toho můžete znát zrovna třeba z Ponorky.

Událost na Facebooku.

Klub otvírá v 18:00 a první kapela se svého řemesla ujme přesně v pravý čas, tedy kdykoliv po 20:00. Vstupné se vybírá „do klobouku“, takže se můžete přijít podívat na koncert hned tří kapel a stát vás to bude přesně tolik, kolik uznáte za vhodné.

Převzato (a upraveno) z webu klubu.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *