ZeSebeVen!: Výstava, autorské čtení i koncert v Děčíně

Děčínský klub Biograffs zve v pátek 10. ledna 2020 na akci ZeSebeVen!. Vedle výstavy obrazů a fotografií, autorského čtení, performance či společného malování na velké plátno na akci vystoupí také hudební soubory The Trippiez a Garbage Feast.

Neměli jste někdy chuť, tak trochu vyskočit ze svý kůže?! Ukázat tu svou část, kterou vaše okolí nezná, a přesto to bez ní nejste opravdu vy? Dostat se sebe kousek vás, kterej běžně neprezentujete? Nebo si chcete tak trochu zaexperimentovat a na malou chvíli se i třeba stát někým jiným? Nebo prostě jen čekáte na možnost ukázat to, co tvoříte a nemáte k tomu moc příležitostí?
Teď je možnost předvést světu, co ve vás dřímá: Ať už je to na poli umění, na hraně kontroverze, bráno vážně nebo s nadsázkou, freaky, creepy, vše je dovoleno!!!

Bez soudů, soutěživosti nebo hodnocení, užít si čistou radost z projevu.

Akce započne v 19:00 hodin, podrobnější program budeme zveřejňovat průběžně, už teď je ale jisté, že se můžete těšit na:
VÝSTAVU OBRAZŮ A FOTOGRAFIÍ
AUTORSKÉ ČTENÍ
PERFORMANCE
EMOCUC
SPOLEČNÉ MALOVÁNÍ NA VELKÉ PLÁTNO
HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ kapel:
The Trippiez – mladá DC kapela hrající grunge-psychedelic rock

Garbage Feast – blackened grindcore. Nová smečka složená z členů bývalých kapel jako např. Sick Gore Suffer, Finis Afemie a další..

Přijďte se vyjádřit/vyřádit, dát průchod tomu, co je potlačováno, upustit ventil…

DRESSCODE: Ze sebe ven!

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *