Cash Savage and The Last Drinks v Jablonci

Cash Savage and The Last Drinks je šestihlavé hudební monstrum z Melbourne. Kapela, vyhlášená po nejlepších klubech Austrálie svými nespoutanými koncerty, hypnotizuje publikum nezaměnitelnou směsí zhýralého blues, alternativní country, garážového rock’n’rollu a odzbrojující otevřeností svých textů“ vystoupí ve středu 9. listopadu 2016 v jabloneckém klubu Na Rampě.

„Frontwoman kapely, nepřehlédnutelná australská zpěvačka, kytaristka a skladatelka Cash Savage má v drsném hlasu pokušení i vykoupení. Je napůl kazatelka, napůl desperátka, vypravěčka příběhů k neuvěření a skladatelka tak opravdového dirty country rockového blues, jak jen je to možné. Ženská co si nechá rozmlátit na padrť byt v míře pokušení, jaký by z toho mohl vzniknout skvělý videoklip. Trenérka fotbalového týmu z melbournského Old Baru, proslulé základny hudebních pijáků z celého města.
Cash Savage, proslulá svým chraplavým hlasem a nepředvídatelnými výstupy na koncertech, má zjevně hudbu v krvi – věnují se jí všichni její bratři, sestra i matka a její strýc Conway Savage byl členem nechvalně známých Bad Seeds Nicka Cavea.“

Výše napsané se dočteš na stránkách klubu. Tady si můžeš pustit klip, nebo rovnou celou zatím poslední desku a večer se vydat na koncert.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *