Pohodová muzika tento pátek v Rokáči Vinohrady

Mostecký hudební spolek zve v pátek 8. března 2019 na koncert. V mosteckém Rokáči Vinohrady vystoupí kapely MALÉ DIVY a KHARGADOS. Začátek ve 21 hodin.

MALÉ DIVY z Oseka dali dohromady dva bývalí spolužáci a dlouholetí kamarádi již od základní školy David Linda a Vít Malypetr, kteří jsou i autory všech textů a hudby kapely. Zpěvák kapely se zúčastnil galafinále Zlíntalent 98 a se svou bývalou kapelou The Sailing vyhrál krajskou soutěž radia Český rozhlas Ústí nad Labem o nejlepší demonahrávku a skladbu. Navštěvoval hodiny zpěvu u známé sopranistky Anny Hlavenkové. Kytarista byl členem skupiny Daim, pro kterou mimo jiné napsal známou píseň „ Nepovím stůj „ a spoustu dalších skladeb. Bubeník kapely dosud navštěvuje hudební konzervatoř v Teplicích. Průměrný věk kapely je 27 let. Hrají převážně vlastní tvorbu. Prezentují se v rockových klubech a na festivalech. Kapela má přislíbenou spolupráci s vynikajícím muzikantem a producentem Laco Lučeničem.

Kapela KHARGADOS vznikla v podbrdských končinách v únoru 2015. Název Khargados má svůj význam, a to: Kapela Hráčů A Rockových Gentelmanů Autorizující Dílo Okolního Světa, z pochopitelných důvodů ale uvádíme jen název Khargados. Během prvního roku své existence se kapela prezentovala hraním písní převzatých a zároveň psaním skladeb vlastních, jejichž počet vyšplhal na více než 10.

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *