Pozvánka na Lovosický Žafest 2014

Další ročník open air festivalu  Lovosický Žafest se blíží. Festival se koná druhý srpnový víkend v lovosickém lesoparku Osmička a tady přinášíme pozvánku pořadatelů.

Zveme vás na 9. ročník open air festivalu Lovosický ŽAFEST, který se uskuteční 8. – 9. srpna 2014 v lesoparku Osmička v Lovosicích. Páteční večer v rytmu punk a ska ozdobí svým vystoupením Čankišou. Pestrý sobotní program zahájí jako obvykle divadelní představení následované bubenickým workshopem s charizmatickým Tokhim. Poté bude následovat žánrová všehochuť, jež vyvrcholí živelným vystoupením španělské kapely SONIDO VEGETAL, kterou lze svým projevem přirovnat k legendárním Ska-P. Po skončení programu pojede v areálu až do ranních hodin afterparty s Electro Swing Allstars.

Letos se můžete těšit na: SONIDO VEGETAL (Esp), ČANKIŠOU, PLEXIS, UŽ JSME DOMA, VÁCLAV KOUBEK, TING, QUEENS OF EVERYTHING, TIMUDEJ, TOKHI, EL GAUČO, BYL PES, RÍ RA, KOHOUT PLAŠÍ SMRT, Divadlo 100 Opic, Electro Swing Allstars.

Součástí festivalu bude výtvarný stan, kde budete mít možnost zúčastnit se některého z workshopů, nebo jen tak dát prostor své fantazii. Stanování je zajištěno v těsném sousedství areálu a vykoupat se budete moci na nedalekém městském koupališti nebo v Labi. A své zvířecí mazlíčky si samozřejmě můžete vzít s sebou A jako vždycky: jsme fesťák bez policajtů, prohledávání u vstupu a dalších podobných nešvarů všech megaakcí. Prostě pohodová kalbička pro všechny, kdo dorazí, v krásném přírodním areálu blízko centra města.

Vstupné je 200 Kč na jeden den a 300 Kč na dva dny.

Těšíme se na návštěvu. Vaše žabky.

Veškeré info najdete na: www.zafest.cz

 

Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *