Slam poetry v chomutovském Sklepení Osudu

Večery jinak zvou v pátek 24. března 2017 do chomutovského Sklepení Osudu na Slam poetry proloženou hudebním vystoupením dua Urbánek & Mourek.

Básničky ještě nikdy nebyly tak cool. Proč? Protože ještě nikdy nebyly předmětem nervy drásající soutěže! Trochu poezie, trochu divadlo… a hlavně vy v roli porotců! Finalisté mistrovství České republiky ve slam poetry 2016 Anatol Svahilec, Dr.Filipitch a Pavel Oškrkaný vám ukáží, jak může takové slamové klání vypadat. Nesmějí mít rekvizity a musejí nabídnout pouze sami sebe. Nic víc, nic míň!

Slam poetry nelze zaměňovat s autorským čtením či recitační soutěží. Autoři-performeři se zaměřují na to, CO sdělují a JAK to sdělují. Ideálním případem je výraz, který stojí na pomezí poezie a divadla. Důležitá je přitom hlavně komunikace s diváky. Do hry přichází i mimika, výraz, pohyb, rytmus i sdělení textu.

Během večera vystoupí hudební duo Urbánek&Mourek, pohybující se mezi blues a indie folkem. K jejich poznávacím znamením patří živý zvuk, autentický zpěv a vyzrálé české texty.

V pátek 24. března 2017 od 20:00, vstupné 100 Kč.
Sklepení Osudu (pod Čajovnou Alibaba),
Revoluční 48, Chomutov.

www.facebook.com/veceryjinak
www.sklepeni-osudu.cz
www.slampoetry.cz

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *