Vánoční Všudybud naděluje atraktivní line-up

Po roce Vánoce přicházejí a jako každý rok připravili organizátoři letního festivalu Všudybud jeho vánoční variantu. Je to takový předčasný dárek pod stromeček a poděkování všem, kteří festival dlouhé roky podporují a navštěvují ho.

Opět se můžete těšit na výrazné osobnosti a kapely současné hudební scény, na svěží vítr, který tito interpreti na pódia přináší. Jako vždy se akce koná v multifunkčním klubu Cascada v České Lípě, v sobotu 16. prosince 2017 od 19:30. A co se bude dít?

Jakub König zahraje písně Obří broskve jako blázen. Akustický vzpomínkový set v podání zpěváka, textaře a hlavního autora hudby této legendární českolipské kapely. Koncert plný nostalgie a známých písní.

Poprvé v našich končinách vystoupí Acute Dose, kteří jsou pověstní svojí koncertní energií, citem pro dobrou melodií a lehkou psychedeličnost.

Nauzea Orchestra přijede se svým zbrusu novým albem Štěstí, na kterém dále pokračují v budování svého osobitého stylu a zvuku. V písních však stále zaslechnete jejich electroclashové kořeny a sudeťáckou vykořeněnost.

Na závěr elektronické duo Bratři. Opravdoví bratři v beatu, kteří kombinací živých bicích a elektro smrádku vyklepou z přeživších poslední zbytky sil.

Vánoční Všudybud bude. Těšíme se. Progres, z. s.Všudybud

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *