Na tři akordy #3

3. ročník koncertu undergroundových umělců s výstavou Na tři akordy se uskuteční v sobotu 14. listopadu 2015 ve skorotické hospodě Pod Kaštany. Koncert proběhne v rámci 7. ročníku Festivalu Sudety a zároveň tento festival zahajuje.

Sál:
LOUTY
(punkové sdružení okolo slavného Hřebíka a Péti, slávu rozhodně ustojí)
ANTON G + PÍRA, kapela WC
(retro punkové uskupení reflektující zaniklou slávu Sudet a sudetských obcí, která vás zároveň potěší písněmi slavné ústecké bandy WC, která skončila přesně před 25 lety)
SORRY HOLKA
(nová vlna ze sousedních Teplic)
ČISTÍRNA POKAŽDÉ JINAK
(pokaždé jinak z Teplic, kde ta scéna tak nějak stále žije svým vlastním životem)
INTIMNÍ ŽIVOT
(přažsko ústecko děčínsko a nevim jaká parta, nicméně Fred tam zpívá a za Romanku to vezme Pekky Milan Bouška a zazpívá)
MOČOVÝ KHAMENI
(Mají v Ústí inventární číslo 1992. Tehdy totiž vznikli a hrají bez pauzy dodnes. Taky mají perfektní anarchopunkové texty a určitě vám nějaký zašeptají do ucha.)
BLIND DATERS
(garážový punk z Prahy, jsou jediný, u nichž si nejsem jist, jestli ustáli svojí slávu a jestli Vám nebudou vnucovat nějaké své workshopy a dětské dílničky screamo zpěvu. Ale snad ne.)
BLANK OUT
(tyhle kluky jsem potkal v Kolíně na Garáž festu, akci, kde bylo 400 lidí, v garáži 10 kapel a bar z klacků a plachty, jsou to naši!)

Hospoda:
JOSH
(tlustej ošklivej Američan z Iowy z Roudnice nad Labem, kterej nás poctí svým smutným garážovým rock’n’rollem)
ROHYPNOL
(ústecký lamač dívčích srdcí, zejména těch zhrzených)
LIDOVÍ LÉČITELÉ
(partička, ze které jsem měl letos pocit, že vlastně ani nikde hrát nechce, ale Franta Marek mě vyvedl z omylu a prý hrát chtějí, nicméně v hospodě)
BOUCHACÍ ŠROUBY
(Enfant terrible toho nejšpinavějšího, co lze v Česku slyšet. Nekompromisní zvuk utváří originální, byť prapodivné nástroje jako basbalalajka, kosa, basběžka či rádio)

Událost na Facebooku.

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *