Rajská párty aneb křest desky kapel Aso – Naga a Restriction

Teplická Restaurace Rajče hostí v pátek 9. března 2018 akci nazvanou Rajská párty. Koncert, na kterém se budou slavit narozeniny, i křtít společná deska kapel Aso – Naga a Restriction. Dál se představí kapely Flight665Edith a němečtí hosté Bruch.

Představení kapel necháme na pořadatelích:

Bruch – METALLISCHER HARDPUNK s ženským řevem ° DRESDEN. Jedním slovem mazec! Když jsme je viděli v Drážďanech, byl to jeden z nejlepších koncertů za poslední dobu, fakt doporučujeme! Zkrátka HEADLINEŘI týhle akce. 

Flight665 – ’90 emo-hardcore HRADEC KRÁLOVÉ, pomalý, atmosférický hardcore, EMO jak má být! Rajská hudba 🙂 Poprvé v Teplicích, nepromarni to!

Edith – stoner rock-black BENEŠOV. Tahle melodická temnota tě určitě rozseká. Střídání řevu a melodického zpěvu je velká přednost. Klávesy dodávají mrazení po celém těle. V tomhle složení poprvé v Teplicích, to nechceš zazdít!

Restriction – HC-punk OSTROV, za chvíli u nás největší stálicí a kde jinde by mohli křtít společný splitko s Aso. Rychlý, ukřičený HC punk, texty, co stojí za to číst. Poprvé s novým kytaristou. Těšte se!

Aso – Naga – místní lůza 😀 nemá cenu, něco psát 😀 Kdo by nevěděl, máme nového basáka cca od listopadu. Šárka i Baru budou „slavit“ narozky a poprvé budeme křtít desku! Společné split s Restriction! K dostaní na místě 🙂

Obě nahrávky ze splitka už tu sice jsou, ale tady ještě tedy deska komplet na Pure Heart Records

Převzato z události na Facebooku.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *